Середа, 18 липня 2018
Історія коледжу. Сучасність e-mail

2003 рік

Директором коледжу на підставі результатів конкурсу став Андрієвський Іван Юрійович.andrie1
Народився 27 травня 1956 року в Погребищенському районі Вінницької області.
У 1972 році після закінчення Погребищенської загально середньої школи вступив до Погребищенського медичного училища, який закінчив у 1976 році. В цьому ж році був призваний до лав Збройних сил Радянської Армії. Служив у Німеччині військовим медичним працівником – начальником  медичного пункту. Після демобілізації у 1978 р. поступив до Вінницького медичного інституту ім. М.І. Пирогова на педіатричний факультет, який закінчив у 1984 році.
В студентські роки активно займався спортом (легка атлетика, лижний спорт, волейбол). Кандидат в майстри спорту з легкої атлетики, чемпіон серед студентів медичних ВУЗів СРСР та УРСР з легкої атлетики та лижного спорту.
Інтернатуру пройшов з психіатрії на базі обласної лікарні. Після проходження курсів працював на посаді лікаря-анестезіолога в Бершадській центральній районній лікарні.
26 червня 1995 року, Наказом з управління охорони здоров’я вінницької облдержадміністрації переведений на посаду директора Бершадського медичного училища. Краєзнавець, автор книг „Зорі Трипілля” та „Бершадський край”, “Хлопчик з Трипілля”, що використовується як додатковий підручник у вивченні історії України. Кандидат медичних наук.


2004 рік

Проведені такі міроприємства:
1.    На базі 9 класів відкрита спеціальність „Фармація”. Зусилля колективу направлені на створення навчально-матеріальної бази для спеціальності (кадри, кабінети, лабораторії, навчально-методичне оснащення кожного заняття, тощо).
•    Проведена конференція „Актуальні питання медико-соціальної реабілітації”. Конференція дала відповіді на багато питань і була корисною для студентів і викладачів. Організатор конференції Зубенко Т.Л. - зав. медсестринським відділенням.
•    У шостому Всеукраїнському конкурсі професійної майстерності студентів медичних училищ та коледжів “Ескулап” Борячук Юлія стала переможцем конкурсу, посів перше місце. Зараз вона студентка медичного університету.
-    Випущений інформаційний лист “Творчий пошук” №19, присв’ячений 10-річчю медико-біологічного ліцею на базі коледжу. Про наслідки роботи коледжу свідчить наведений аналіз:
Аналіз подальшого навчання випускників-ліцеїстів 1994-2004рр.

-    Інформаційний лист “Творчий пошук” №20 “Щоб пам’ятали...”, присв’ячений 60-річчю Перемоги радянського народу над фашистськими загарбниками, зацікавив студентську громаду змістом творів, думкою про сторінки великого подвигу народу за свободу своєї Батьківщини.

2005 рік

•    Міжнародна громадська організація Асамблея ділових кіл (Всеукраїнський науково-Дослідний Центр Ефективного управління) визнали лауреатом рейтингу „Кращі підприємства України” в номінації Освіта Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного. Київ, 2005 р.
Архівна довідка.
Шановний Іване Юрійовичу!
Маю за честь привітати колектив Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного та Вас особисто з Почесною нагородою Асамблеї ділових кіл „Краще підприємство України”!
Визнання українським суспільством Ваших заслуг перед народом і Державою хай завжди буде Вам вірною підтримкою в служінні Україні. Нехай Ваша професійна і громадська діяльність в поєднанні з найкращими особистими рисами характеру надасть Вам позитивного відчуття високої гідності, впевненості та всіх характерних рис визначної особистості – лідера української нації.
З великою повагою, директор Всеукраїнського Науково-Дослідного центру Ефективного Управління
Вознюк В.В.

•    У п’ятому щорічному загально-міському конкурсі „Супер-проффі” команда коледжу нагороджена Дипломом за отриману перемогу в номінації „Супер-коледж”.
•    Вінницький медичний коледж ім. акад. Д.К. Заболотного (ІІ рівень акредитації)... Три наші викладача внесені до книги „Кращі науково-педагогічні працівники вищих навчальних закладів України”, Київ, 2005 р: