Середа, 18 липня 2018
Історія коледжу. 1984-2003 роки PDF Друк e-mail

1984 рік   tarasuk

З 1984 року Вінницьке медичне училище очолює Тарасюк Володимир Семенович – професор, заслужений лікар України.
Народився у 1939 році в селі Некрасове Вінницької області. З 1961 року – студент Вінницького медичного інституту, який закінчив у 1967 році. Трудову діяльність розпочав на посаді головного лікаря Ставещанської дільничної лікарні Хмельницької області; з 1970 по 1973 рік – заступник головного лікаря Білогірської районної лікарні Хмельницької області. З 1973 по 1983 рік – уролог Барської центральної районної лікарні Вінницької області; з 1983 року заступник головного лікаря обласного онкологічного диспансеру.
У 1984 році захистив кандидатську дисертацію на тему: “Діагностична цінність функціональних проб при енурезі”, був призначений директором зак¬ладу.
В 1999 році (протокол №418) рішенням вченої ради Вінницького державного сільськогосподарського інсттиту Тарасюку В.С. присвоєно вчене звання професора кафедри мікробіології, технології, переробки та цивільної оборони (курс цивільної оборони).
Під його керівництвом побудовано навчальний корпус № 1 для 960 студентів та дев’ятиповерховий гуртожиток № 2 на 680 місць, що дало можливість повністю забезпечити студентів житлом; розпочато будівництво третього гуртожитку для молодих студентських сімей. Але за браком коштів будівництво було передане Управлінню охорони здоров”я, в добудованому корпусі видано 4 квартири для співпрацівників коледжу.


У навчальному корпусі № 1 розміщені просторі спортивний та актовий зали, їдальня, 90 кабінетів, лабораторії, обладнані передопераційна та операційна з усім необхідним інструментарієм та апарату¬рою для оперативного втручання; передпологовий та пологовий зали, в яких можна вести підготовку та ведення пологів; своя телестудія із кабельним телебаченням; 6 комп’ютерних класів та персональні комп’ютери допомагають вести дослідницьку і видавничу роботу.

11 років поряд із В.С.Тарасюком на посаді заступника директора з навчально-виховної роботи працювала belovaБєлова З.П. З її ініціативи та участі оформлені 3 музеї, які відображають історію медицини, історію коледжу, музей Д.К. Заболотного та інше.Невичерпна енергія, ентузіазм, широкий кругозір Бєлової З.П допомогли значно поліпшити естетику закладу, запровадити інновацій¬ні методи навчання, дозволили знаходитись коледжу на провідному місці.
8 років разом з директором працювала заступником директора з навчальної роботи Тарасюк В.І., випускниця коледжу 1969 року. Вона створила чітку систему контролю, яка охоплює всі напрямки навчально-виховного процесу, і дозволила втілити та удосконалити  модульно-рейтингову ситтему навчання, комп”ютеризацію навчально-виховного процесу, організацію позаудиторної роботи студентів.

1985 рік


Училище втретє нагороджено перехідним призом Міністерства оборони СРСР за досягнуті показники у підготовці спеціалістів для Збройних Сил СРСР (військовий керівник - Москалiков I.Н.)
Введене традиційне вересневе свято посвяти в студенти медичного училища на урочистій лінійці.
У 1985 році відзначалася 40-а річниця Перемоги. В рамках підготовки до свята проходили зустрічі з Героєм Радянського Союзу Ковальчуком I.I., випускником нашого училища, а також із співробітниками закладу – учасниками Великої Вітчизняної війни. В цьому році затверджені два перехідних кубки:

  • двічі Героя Радянського Союзу I.М.Бойка, випускника нашого навчального закладу;
  • підпільника Станіслава Дудковського, студента нашого училища,по звірячому закатованого фашистами.

Перехідні кубки щороку вручаються групi-переможцю під час “Дня здоров’я”.
На базі училища 15-16 листопада проведена Республіканська нарада-семiнар заступників директора з навчальної роботи i методистів базових медичних училищ УРСР.
Закладено фундамент нового навчального корпусу на вул. Пирогова, 57. На земельних роботах працювали всі, від студента до директора. Винесено близько 6000 м3 землі. Силами співробітників був підготовлений майданчик під будівлю корпуса.
Поряд з фізичною працею виконувались навчальні плани і проводилась виховна робота із студентами.
Працював студентський будівельний загін (СБЗ “Медик-85”) в Шипинках i Шевченковому (одинадцяте літо), командир загону Овчарук А.О., комісар Лопатюк С.А. – випускник зуботехнiчного відділення училища, викладач.
У 1985-1986 навчальному році випущено 514 спеціалістів, 97 - з відзнакою (денне відділення – 72 студенти, вечірнє – 25).
У цьому ж році за наслідками Всесоюзного змагання колективів середніх i вищих медичних навчальних закладів Вінницьке медичне училище вибороло  третє місце у Радянському Союзі і нагороджено Дипломом i грошовою премією в розмірі 1520 карбованців.
За наслідками соцзмагання гуртожиток (вул. Писарєва) нагороджений Почесною грамотою ЦК профспілок медичних працівників i Міністерства охорони здоров’я СРСР i грошовою премією в розмірі 1000 крб.
Кожен викладач i учень училища відробили по 3 дні на будівництві нового навчального корпусу. Всі працювали під гаслом: “Свій дім - своїми руками”.
Учні i педагогічний колектив готувалися до XXVII з’їзду КПРС та КП України. 33 студенти-вiдмiнники отримали право підписати рапорт комсомольської організації училища XXVII з’їзду КПРС. Районний рапорт підписали: Демiдова Тетяна, Iванова Алла, Карчевська Валентина; від обласної комсомольської організації – Черноконь Володимир, Ленінський стипендіат   (потім курсант Військово-медичної академії iм. Кiрова, м. Ленiнград; тепер - зав. відділенням у військовому медичному центрі ВПС України, дисертант).
Відбулося розширене засідання КIДа (керівник Луцкер Ю.Е.) та зустріч з учасником ХII Всесвітнього фестивалю студентів у Москві, студентом медичного інституту Романом Матяшем.
Студентка училища Вікторія Долгих в складі танцювального ансамблю “Подоляночка” взяла участь у культурній програмі ХII Всесвітнього фестивалю, зараз вона кандидат медичних наук, асистент кафедри фармакології медуніверситету.
Набула широкого розвитку гурткова робота учнів училища. На регiональнiй виставці технічної творчості технікумів прилади “Електронна няня” та “Раціональне харчування” посіли I місце.
Преможцi в соцзмаганні “Краща група училища” здійснили подорож до м. Вiльнюса (керівники групи Сердюкова Р.I., Юшкова Л.С.).
За 1986-1987 навчальний рік підготовлено 460 фахівців, у тому числі 220 зі спеціальності “Сестринська справа” (104 випускники - вечірня форма навчання).
На рахунок допомоги у ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС педагогічним та студентським колективом перераховано 2770 крб. На рахунок Радянського фонду миру – 1535 крб. 26 коп.

1986 рік

У жовтні була організована зустріч викладачів i студентів з головним редактором Великої Медичної Енциклопедії, академіком Б.В. Петровським, який подякував директорові за критичні зауваження та пропозиції щодо підготовки другого видання короткої медичної енциклопедії.
Узагальнено досвід роботи клубу “Патріот Батьківщини” з вiйськово-патрiотичного виховання учнів. Керівник клубу – викладач Москалiков I.К.
28 грудня виповнилося 120 років від дня народження Д.К.Заболотного. В цей день в училищі відкрито музей Д.К.Заболотного. Директором музею на громадських засадах призначена викладач Назаренко Н.I.
Студент училища – Войцехiвський Олександр, староста групи, безкоштовно віддав 200 мл крові для порятунку роділлі, у якої пологи ускладнилися кровотечею.
На адресу училища поступило багато листів з висловлюванням подяки студентам училища: від директора Вінницького будинку-iнтернату для людей похилого віку Л.Ф. Сєрової; колективу консультативної поліклініки обласної лікарні iм. М.I.Пирогова; Альберта Лiханова – голови правління Радянського дитячого фонду миру.

1987 рік

Вперше проведений конкурс з ритмічної гімнастики, який увійшов в життя училища як конкурс аеробіки.
14 жовтня 1987 року відкрив двері новий навчальний корпус на 960 місць. Відбувся урочистий мітинг за участю будівельників та представників радянських гілок влади. Неофіційним комендантом корпусу став завідувач медсестринського відділення Токар В.В., він очолює профспілковий комітет коледжу, сьгодні - заступник директора з навчальної роботи.
Проведені конкурси: “Ерудит” за участю випускників училища, “Кращий за фахом”, “Живі картини”, “Нумо, дівчата”, аеробіки, вечори-засiдання КIДа, День здоров’я та інші.
Команда дiвчат-волейболiсток у складі: Бойченко Н., Дмитренко В., Богуцької О., Гендельман С., Запорощенко Л., Пасічник В., Корчевої О., Шлягун Л., Франчук О. вийшла на республіканський рівень (готував команду викладач Ройзман Л.Д.).
У новому навчальному корпусі йшла інтенсивна робота з оформлення кабінетів та лабораторій.
В училищі працювали два загони “Милосердя” (класні керівники: Левкович Л.М., Бондарчук О.В.).
Відбулася зустріч випускників училища першого післявоєнного випуску (1947) – “40 років тому”. На зустріч з’їхалися випускники 1947 року, був присутній колишній директор училища Лойферман А.Г.

1989 рік

Студенти училища взяли участь у Всесоюзному перепису населення: Надобко Р.Н., Свiдра I.П., Зозуля О.Ю., Демитрiєва О.В., Поберезька Н.I., Мамчур О.I., Вольф В.Б., Клепацька О.А. В ці дні студенти зібрали кошти та промислові товари постраждалим від землетрусу в Арменії під гаслом “Чужої біди не буває”. Студентами та викладачами зібрано 2932 карбованці.
День донора був традиційним в училищі. Голова первинної організації “Червоного Хреста” – Любарець Г.У.
Команда КВК училища вперше взяла участь в міській “Гуморинi” i одержала перемогу над командою медичного інституту, вийшла у півфінал, де зустрілась із командою КВК заводу ім. 60-рiччя Жовтня. Члени команди: Штейнберг В. – капітан команди, Вiнокурова Ф, Волосевич А., Варфоломєєв А., Мiнкiн В., Царапора О., Будзiнська С., Борщева I., Мiокумович В., Чорний I., Пушкар О., Волощук В., Щуцька С., Погосян О., Тихолаз С., Фундамент В. Всі члени команди нагороджені путівками вихідного дня з 13 по 20 березня 1989 р. за маршрутом “Вiнниця-Ворошиловград”.
Відбулася зустріч з ветеранами 241 дивізії, яка визволяла у 1944 році м. Вінницю: із Юрієм Iваном Кириловичем (ветераном 241 дивізії, проживає в с.Вила Томашпiльського району); Воробйовою Вірою Максимівною, Балсуновою Надією Йосипівною (сестрами бійця дивізії Любові Карцевої, яка загинула під час визволення міста Вінниці).
У 1989 році заступник міністра охорони здоров’я УРСР Отрощенко А. вручив училищу Перехідний червоний прапор за зайняте I місце у Всесоюзному змаганні серед всіх медичних середніх і вищих закладів Радянського Союзу та грошову премію.
Директор училища - Тарасюк В.С. - був учасником з’їзду Всесвітньої організації охорони здоров’я у Москві.
14-16 грудня Міністерством охорони здоров’я України на базі училища проведена конференція “Ефективні форми i методи навчання у викладанні клінічних дисциплін”.

1990 рік

Училище взяло участь у Всесоюзній виставці технічної творчості i посіло I місце.
У Москві на ВДНГ був представлений навчально-демонстрацiйний комплекс “Тренажери – у навчальний процес” (автори – Тарасюк В.С., Дякова Л.С., Компанець В.С.), за який отримали три срібні медалі ВДНГ  СРСР.
В обласному конкурсі кабінетів суспільних дисциплін кабінет училища (завідувач кабiнету Абрамов А.П.) отримав I місце.
Був проведений благодійний ярмарок з метою надання допомоги потерпілим від Чорнобильської аварії.
26 травня 1990 року відкрито музей історії училища (корпус № 1, III поверх). Першими відвідувачами музею стали ветерани училища, ветерани Великої Вітчизняної війни (директор музею на громадських засадах - викладач Поп  Л.I.).
Влітку в с.Жорнище працював загін “Медик-90”.
Студент фельдшерського відділення Човган Сергій обраний делегатом республіканської комсомольської конференції, яка проходила в м. Тернополi.
Налагоджені дружні зв’язки з Польщею, “Об’єднанням медичних шкіл iм. Я.Корчака” в Стараховицях. Здійснився обмін делегаціями. У складі делегації училища були: Тарасюк В.С. (директор); Парой М.В. (методист); Токар В.В. (завідувач медсестринського відділення); Дякова Л.С. (викладач терапії); Мудрик А.В. (секретар комітету комсомолу).
Відбулася зустріч із студентами-iноземцями, які навчаються у вищих навчальних закладах м.Вiнницi.
Команда дівчат у складі: Корчевої О., Франчук О., Запорощенко Л., Шлягун Л., Гендельман С., Дмитренко В., Пасiчняк В. отримала право на участь у першості СРСР з волейболу серед середніх навчальних закладів України.
Перше місце в регiональнiй олімпіаді з біології (викладач Волощук С.Д.) отримали студенти: Побережна Т.,  Гордiєнко Т., Руденко О.
Збірна команда легкоатлетів (тренер Вітер В.М.) в естафеті на приз газети “Вінницька правда” посіла перше місце.
Вирішені соціально-побутові питання: відкрив двері новий дев’ятиповерховий гуртожиток на 680 місць, який повністю забезпечив студентів житлом (вул. Пирогова, 57-а). У гуртожитку було  відкрито спортивні тренажери, які дали можливість студентам удосконалювати фізичні якості організму, підвищити стан здоров’я, прищепити здоровий спосіб життя.

1991 рік

20-21 квітня на стадіоні “Локомотив” спортивна команда училища взяла участь у спортивних змаганнях середніх спеціальних навчальних закладів. П’ять студентів були включені до збірної команди області для участі в республіканських змаганнях. Студент Викалюк отримав медаль абсолютного чемпіона міста серед профтехучилищ i середніх навчальних закладів.
За роботу “Профорієнтація i профвідбір у медичний коледж в інтересах пріоритетного розвитку села” отримано срібні медалі ВДНГ СРСР (автори: доц.Тарасюк В.С., проф. Компанець В.С., к.пс.н. Лойко Л.С., доц. Недорiзанюк О.М.).
Відбулася зустріч студентів училища з воїнами-афганцями, випускниками училища: Тарасюком Петром, Шевчуком Iгорем, Цвiгуном Олександром, Вергелесом Володимиром, Черешнюком Анатолієм, Горбатюком Олександром, Грiньом Віктором, Фрицюком Юрієм, Кляузовим Iваном, Павлюком Віктором, Власюком Iгорем, Юдiним Євгеном, Мельниченком Олегом, Кухарем Володимиром, Бабіним Сергієм, Гайдайчуком Дмитром, Мацьком Андрієм, Сторожуком Сергієм, Рахімовим Євгеном Мустафовичом - викладачем ПВМП.

1993 рік

Вперше з ініціативи дирекції коледжу проведений конкурс серед викладачів медичних навчальних закладів регiону “Викладач року-92”. Переможцем першого конкурсу стала викладач дитячих хвороб Вінницького медичного училища Титаренко Г.Г.

1994 рік

У регiональному конкурсі “Викладач-терапевт 1993 року” Бобровська Т.В. посіла перше місце.
На базі училища проведено республіканську нараду-семiнар викладачів інформатики та обчислювальної техніки з 34 училищ України на тему “Використання засобів обчислювальної техніки у навчальному закладі”.
Створено 40 програм для використання на ЕОМ з клінічних дисциплін. Розпочато роботу по створенню навчальних відеофільмів.
Створено чотири відеофільми: три з клінічних дисциплін, один – з досвіду роботи викладачів циклової комісії загальномедичних дисциплін.
Виданий наказ директора “Про перемогу училищної команди КВК” № 41-К від 15 травня 1994 року. Пунктом 3 передбачено створення постійнодіючого КВК для визначення кращої команди училища.
Проведена XII об’єднана наукова медико-технiчна конференція з міжнародною участю.
Відбулася акредитація та атестація училища. Відповідно до рішення Міжгалузевої акредитацiйної комісії від 21 червня 1994 року та наказу Міністерства освіти України від 13 липня 1994 року № 229 Вінницькому медичному училищу iм. акад. Д.К. Заболотного надана ліцензія на право здійснення освітньої діяльності за другим рівнем акредитації, i училище перейменоване у Вінницький медичний коледж iм. акад. Д.К.Заболотного.
Обладнано анатомічний зал з двома секційними кімнатами (керівник Годлевська Г.В.); закінчено обладнання тренажерного залу для силової підготовки студентів (керівник – викладач фізичного виховання Левіт Л.С.).
16 грудня 1994 року відбулася презентація Вінницького медичного коледжу iм. акад. Д.К.Заболотного.
Започаткована підготовка фахівців за новою спеціальністю медсестер-бакалаврів в кількості 30 осіб. Класний керівник (куратор групи) – Любарець Г.У.
Організовано перший в області медико-біологічний ліцей для обдарованої молоді. Проведено перший прийом 30 учнів на базі 9 класів. Відбір в ліцей проводився шляхом психологічного тестування учнів, які навчалися у школі на “4” i “5”, куратор групи Жураківська Л.С.
Станом на кінець 1994 року коледж має сучасну матеріально-технічну базу: два навчальні корпуси, два гуртожитки зі 100% забезпеченням студентів житлом, комплекс із стадіоном, два спортивних зали, тренажерний спортивний та тенісний зали, анатомічний та секційний зали, 31 лабораторію, 59 кабінетів, 5 комп’ютерних класів (більше 300 навчальних комп’ютерних програм), 17 навчальних кімнат у лікувальних установах міста, бібліотеку з фондом у 55 тис. екземплярів, 3 музеї: музей історії медицини, музей Д.К.Заболотного та музей історії коледжу; телестудію з демонстрацією навчальних відеофільмів.

1995 рік  

У м. Львові проводився колоквіум з науково-дослiдницької та гурткової роботи студентів медичних закладів України I та II рівнів акредитації. Студентка коледжу Олдрiна I. посіла перше місце (керівник – викладач Погоріла Л.Ю. – дисертант коледжу).
На обласній виставці технічної творчості та творчих робіт модель “Фотополiмерiзатор для виготовлення зубних протезів” (старший викладач Релiцький В.А.) була високо відзначена грамотою за високу техніку виготовлення.
В регіональному конкурсі “Викладач року” перше місце посів викладач хірургії Вознюк Д.I.
Виконано та захищено одну дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата психологічних наук Дяковою Л.С. – викладачем сестринської справи (наукові керівники - доцент Тарасюк В.С., доцент Бiлоус П.Д.).
Проведено дві науково-практичні конференції та видані збірники тез: “Від училища – до коледжу”; “Науково-практичну роботу – у навчально-виховний процес”.
Підготовлено до друку та подано в Міністерство охорони здоров’я України збірник тестів (I, II, III рівнів складності для програмованого контролю знань студентів) авторів: Тарасюка В.С., Титаренко Г.Г., Новицької Л.А., Любарець Г.У., Кочкудана В.П.
Отримано 10 посвідчень на раціоналізаторські пропозиції.
Викладачами коледжу опубліковано 75 науково-методичних та науково-дослiдницьких робіт.
Затверджено теми кандидатських дисертацій (Погоріла Л.Ю., Павленко I.Ю.).
Студенти коледжу взяли участь у підготовці міського свята на честь 50-рiччя Перемоги у Великій Вітчизняній війні.
У міській спартакіаді команда студентів коледжу посіла перше місце (керівник - викладач фізичного виховання Рафальський С.В.).
Видано збірку тез доповідей та кольоровий буклет “Вінницький медичний коледж iм. акад. Д.К.Заболотного”.
На базі коледжу проведено нараду-семiнар директорів медичних училищ та коледжів України (29-30 травня).

1996 рік  

Проведений перший випуск медико-бiологiчного ліцею в кількості 29 чоловік (класний керівник – Журакiвська Л.С.). Золоті медалі отримали 5 чоловік (Голгер С., Токар О., Черчик Н., Тягар I., Гнатюк Ю.); срібні медалі - двоє (Черешнюк Н., Зважiй I.).
21 випускник зарахований до коледжу, 4 навчаються у вузах.
27 вересня 1996 року коледж відсвяткував своє 75-рiччя.
Відбувся регiональний конкурс “Кращий за фахом” серед медсестер III курсу. Перше місце отримала команда коледжу. Її готували викладачі: Любарець Г.У., СтрукI.Г., Мельничук К.I., Iлясов С.В., Новицька Л.А., Титаренко Г.Г., Кучко В.А. Ведучі конкурсу - викладачі Павленко I.Ю. i Лойко О.О.
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів “Про створення Української військово-медичної академії” № 820 від 16.10.1995 р., рішення колегії Міністерства охорони здоров’я України “Про результати прийому до вищих медичних закладів МОЗ України в 1996 році” № 14 від 20.11.1996 р., спільного наказу Міністерства оборони України та Міністерства охорони здоров’я України № 346/450 від 8.12.1997 р. з 1 вересня 1997 року на базі коледжу розпочалася підготовка помічників військових лікарів для Збройних Сил України з освітньо-кваліфікаційним рівнем “Бакалавр”.
Випускники відділення підготовки помічників лікарів для Збройних Сил України готуються для роботи у військових частинах на посадах начальників медичних пунктів батальйонів, начальників медичних служб. По закінченню коледжу випускники отримують диплом помічника лікаря i військове звання “лейтенант медичної служби”.
Підготовка військових медиків у Вінницькому медичному коледжі стала продовженням традицій, які започатковані у 1969 році.

1997 рік

Розпочато випуск інформаційних листів «Творчий пошук» із серії «Педагогика і методика» і «Навчально-виховна та організаційна робота»
На базі коледжу проведена ХІІІ науково-практична конференція вищих медичних закладів освіти І та ІІ рівнів акредитації Вінницького регіону з виданням тез доповідей.
Проведено другий випуск медико-бiологiчного ліцею (класний керівник – Бєлова З.П.). В конкурсі “Краща група коледжу” група посіла перше місце. З 30 чоловік золоту медаль отримали 4 випускники: Баєва Л., Довгополюк О., Засипкiна О., Косьмина А. 5 випускників – срібну медаль: Релiцький В., Магдебура С., Остапенко Л., Лободзинська О., Родюк О.
21 випускник зарахований до коледжу, 7 поступили до вищих навчальних закладів.

1998 рік

Відбувся перший випуск 25 медсестер-бакалаврів денної форми навчання.
14 травня в регiональному конкурсі “Кращий за фахом” серед фельдшерів III курсу команда у складі: Лавренюк I., Човган Н., Синюшко I. посіла перше місце.
В регiональнiй олімпіаді з ділової української мови, яка відбулася 21 травня 1998 року, команда коледжу у складі: Слободян  М., Пiнтя Т., Пашковської Т. посіла перше місце.
Проведена XIV науково-практична конференція вищих медичних закладів освіти I та II рівнів акредитації Вінницького регiону на тему: “Медсестринство”.

2000 рік

9 червня відбулося перше урочисте прийняття військової присяги на вірність народу України студентами третього курсу відділення підготовки помічників лікарів для Збройних Сил України.

2001 рік

Проведено ліцензування спеціальності “Лікувальна справа” за II рівнем акредитації, кваліфікація “Помічник лiкаря-бакалавр медицини для Збройних Сил України”. Отримано сертифікат на 125 осіб зазначеної спеціальнос¬ті.
У червні Головним управлінням освіти, науки та інформаційно-аналітичного забезпечення МОЗ України на базі Вінницького медичного коледжу була проведена нарада медичних училищ та коледжів України з питань діагностичної оцінки новостворених стандартів освіти зі спеціальностей “Сестринська справа” та “Лікувальна справа”.
Здійснено перший випуск 94 фахівців зі спеціальності 6.110100 “Лікувальна справа” за кваліфікацією “Помічник лiкаря-бакалавр медицини для Збройних Сил України” та 8 медсестер-бакалаврiв вечірньої форми навчання.
Із 100 зарахованих на І курс до фіналу дійшло 94. Серед них 9 навчались 6 років, тобто закінчили медико-біологічний ліцей (2 роки) і 4 курси військового бакалаврату. Із них Вдовиченко О., Зінченко В., Реліцький В., Свінцова К. одержали дипломи з відзнакою. Випускники Івко А., Дерунець Ф. 4 роки були стипендіатами президента України, 20 випускників одержали диплом з відзнакою; Марущак І. – срібний призер чемпіонату Поділля з бодібілдінгу, дворазовий чемпіон області з культуризму.
Коледж відмітив своє 80-річчя.

2002 рік

Аматорський хоровий колектив коледжу підтвердив звання „Народний”, керівник Качуровський І.М.    
Проведено ІІІ науково-практичну конференцію з питань розвитку медсестринства на Вінниччині з виданням збірки тез доповідей учасників конференції. Згідно наказу №321 Управління Охорони Здоров’я обласної держадміністрації на базі міської лікарні геріатричного відділення створено і функціонує відділення медсестринського догляду за пацієнтами похилого віку, завідувачем якого призначена викладач коледжу Кучанська Г.Б.
Робота здійснюється в геріатричному відділенні та на терапевтичних дільницях надається медична допомога самотнім пацієнтам разом із медичними сестрами організації Червоного Хреста Ленінського району.
Коледж прийняв участь в студентському конкурсі „Супер-проффі”; команда нагороджена Дипломом в номінації „Супер – таланти”.
Проведено регіональний конкурс „Викладач року”. (Кращий викладач історії України).
Починає виходити студентська газета Вінницького медичного коледжу „Ліцеїст-коледжанин”. Головний редактор Попроцька Н.М., редколегія з числа студентів: Рябошапка В., Данілевич Н., Ульянова Н., Савяк Г., Шедько О., Нагорняк О.. Мацієвич М.